Windows 10 Fall Creators Update

1

Zdarma stáhnout (Přispějte mi na další projekty) ve vysokém rozlišení.

Chcete-li mě sledovat i na YouTube, přihlaste se k odběru.

Stáhnout

V úterý 17. října má Microsoft podle plánu začít uživatelům postupně instalovat další update operačního systému Windows 10. Tzv. Fall Creators Update (verze 1709) přináší různá vylepšení samotného systému.

Aktualizaci na Fall Creators Update by vám časem měl nabídnout či automaticky nainstalovat sám systém. Pokud se tak zatím nestalo a nechce se vám čekat, mělo by ji být možné – až ji Microsoft uvolní – ručně stáhnout z webu Microsoftu.

Časová osa vám umožní vrátit se v čase, abyste mohli zjistit, na čem jste pracovali, a zda to bylo před 2 hodinami nebo před 2 měsíci. Jednoduše se vraťte ke svým souborům, aplikacím a webům, jako byste z nich nikdy neodešli.

Přistupujte ke svým souborům v cloudu bez použití úložného prostoru vašeho zařízení pomocí funkce Soubory OneDrive na požádání. Všechny soubory uvidíte v Průzkumníku souborů a podle potřeby k nim můžete přistupovat na požádání.

Fanoušci aplikace Movie Maker budou z Remixu příběhu nadšení. Vyberte fotografie a videa, přidejte hudbu, přechody a dokonce 3D efekty. Klikněte na tlačítko a voilà – máte svěží novou verzi svého videa.

Zobrazte 3D objekty ve svém světě a pořiďte si snímek pomocí vnější kamery svého počítače.

Sdílení
Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *