Pinnacle Studio 22 Ultimate

0

Zdarma stáhnout obrázek pro volné využití.

Pomohl jsem vám? Přispějte mi na kafe.

Stáhnout obrázek

Pinnacle na sklonku letních prázdnin představil novou verzi Pinacle Studio 22 s mnoha novinkami. K hlavním novinkám patří v podstatě kompletní práce s expozicí a barvami scény, vylepšené funkce střihu při vkládání klipů do scén, nahrávání dění obrazu na monitoru a obraz z webkamery, lepší efekty prolnutí scén a skládání videa z vícero stop naráz.

Pinnacle Studio je kompletním nástrojem pro práci s domácími videonahrávkami. Podporuje proces zpracování od získání z kamery, přes pokročilou editaci, až po publikování na CD, DVD nebo Blu-ray média. Vytvořením vlastních animovaných DVD menu vám otevře úplně nové možnosti vytváření rodinných alb.

Pinnacle Studio 16 navíc nabízí zpracovat záznam pokročilou technologií stereoskopického 3D. Máte tak k dispozici 3D zážitky v profesionální kvalitě. Díky vestavěnému cloudovému přístupu k médiím můžete kdekoli upravovat svá amatérská i profesionální videa a importovat projekty z aplikace Pinnacle Studio pro zařízení iPad. K dispozici máte také možnost úpravy snímků ve 24 stopách, více než 1 800 efektů, řízení efektů podle klíčového snímku, body pro ořezávání snímků, simultánní časovou osu a náhled klipu, možnost označení, hodnocení, kategorizování obsahu, možnost vkládání vlastních zvukových stop a mnohem více.

Sdílení
Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *