Kim Kardashian Cartoons

0

Zdarma stáhnout obrázek pro volné využití.

Pomohl jsem vám? Přispějte mi na kafe.

Stáhnout obrázek

Kim Kardashianová (provdaná Kimberly Kardashian West, rodným jménem Kimberly Noel Kardashian, * 21. října 1980, Los Angeles) je americká televizní osobnost, modelka a podnikatelka arménského původu, manželka rappera Kanye Westa.

Vyrůstala v bohaté čtvrti Los Angeles Beverly Hills, neboť její otec, Robert Kardashian byl zakladatel firmy Movie Tunes, Inc a slavný právník (mimo jiné obhajoval hráče amerického fotbalu O. J. Simpsona, svého osobního přítele). Její přítelkyní z dětství byla Paris Hiltonová, k níž je Kardashianová, jakožto typ celebrity, často přirovnávána. V mládí pracovala v otcově firmě, poté se chtěla prosadit jako herečka, to se ale nezdařilo.

Roku 2006 se vrátila k byznysu a otevřela si se svými dvěma sestrami butik a módní podnik D-A-S-H, ve městě Calabasas.

V roce 2007 se na veřejnost dostalo její soukromé erotické video, které natočila společně se svým tehdejším přítelem Rayem J. Společnost Vivid Entertainment za nahrávku zaplatila milion dolarů a začala jí prodávat pod názvem Kim Kardashian Superstar. Kardashianová firmu zažalovala a vysoudila pětimilionové odškodné. Její nahrávka jí získala status celebrity a televizní společnost E! Network nabídla Kim vlastní pořad, reality show zachycující její život a život její rodiny (sestry Kourtney a Khloé, bratr Robert, matka Kris Jennerová, nevlastní otec a olympijský medailista Bruce Jenner a jejich dcer Kendall a Kylie). Pořad se jmenoval Keeping Up with the Kardashians a zaznamenal úspěch. Následně nafotila i erotické snímky pro časopis Playboy.

Roku 2008 se Kim Kardashianová, stala na vyhledávači Googlu nejvyhledávanější celebritou v USA, kterou až do té doby byla zpěvačka Britney Spearsova. Stala se tváří firmy Bongo Jeans a připravila vlastní značku parfému. Dále se pokoušela prorazit i ve filmu, ovšem vysloužila si za to několik nominací na Zlatou malinu za nejhorší herecký výkon.

Slávu vždy přiživovala vztahy se slavnými muži, jež často končily rychlým rozvodem. Vrchol přišel roku 2012, když se stala přítelkyní slavného rappera Kanyeho Westa. V roce 2013 mu porodila dceru North. Roku 2014 se pak pár vzal v italské Florencii a o rok později, 5. prosince 2015, se narodil syn Saint West. 15.ledna 2018 ji náhradní matka porodila dceru Chicago West.

Sdílení
Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *