GoPro Hero 7 Black recenze a cena

1

Zdarma stáhnout obrázek pro volné využití.

Pomohl jsem vám? Přispějte mi na kafe.

Stáhnout obrázek

GoPro přichází s kamerkou, která má vestavěnou stabilizaci. Ta podle firmy v podstatě odstraňuje nutnost používat gimball.

Hero 7 Black, který nahrazuje nyní ukončený Hero 6 Black, přichází s novou elektronickou stabilizací obrazu “Hypersmooth”, kterou zakladatel GoPro Nick Woodman nazval “nejlepší kamerovou stabilizací ve fotoaparátu”.

Přináší také několik dalších nových funkcí, včetně vylepšeného zvuku, živého přenosu na stránky, jako je Facebook, a fantastický nový časový režim nazvaný “TimeWarp”.

Můžete předobjednat Hero 7 Black dnes za 379 liber před svou mezinárodní dostupností dne 27. září. To je ve skutečnosti 20 liber méně než odchozí náklady Hero 6 Černá a výrazně nižší než cena původně požadovaná v hodnotě 499 liber.

Cenu pro své levnější sourozence je také hezké, s Hero 7 Silver stojí 279 liber a Hero 7 White pouze 179 liber, což je o 20 liber méně než dvouleté Hero 5 Session a dělá to jeden z nejlevnější kamery GoPro vůbec.

GoPro nám řekl, že “zastaví výrobu předcházejících modelů”, což znamená konec Hero 6 Black, Hero 5 Black a Hero (2018). Dodalo také, že “na chvíli může být ještě nějaký maloobchodní inventář předchozích fotoaparátů”, takže pokud máte zájem o starší model, stojí za to ohlížet na speciální nabídky.

Jak můžete vidět, Hero 7 Black vypadá z velké části stejně jako jeho předchůdce zvenčí. Z hlediska hardwaru jsou jedinými skutečnými rozdíly její nová černobílá práce a přepracovaná mikrofonní membrána, která zřejmě dodává přirozenější basové tóny a jasnější meze.

Existuje zhruba pět dalších nových funkcí, i když ve srovnání s Hero 6 Black. Největší z nich je to, co GoPro nazývá stabilizace “Hypersmooth”, což je zdokonalená verze elektronické stabilizace obrazu, kterou jsme viděli na své předchozí vlajkové lodi a nyní pracuje v režimu 4K / 60fps. Je to stále digitální, ne optická stabilizace, ačkoli GoPro předpokládá, že vám umožní zachytit videosekvenci podobnou kardanovému záběru “bez výdajů na potíže s motorizovaným kardanem”. Stejně jako jeho vlastní Karma Grip.

Související s Hypersmooth je nový časový režim nazvaný TimeWarp. Toto je podobné standardnímu časovému pásmu, kdy fotoaparát pořizuje fotografie v pravidelných intervalech, a poté je přehrává zpět, aby získal dojem, že scéna je přehrávána rychle. Teprve tentokrát přidává hladkou stabilizaci, která vám umožní vytvářet “magické kobercové jízdy” z prvního člověka cestami, jako jsou jízdy na kole.

Hero 7 Black je také prvním GoPro, který může živě vysílat. Budete to zpočátku moci udělat na stránkách, jako je Facebook, Twitch, YouTube a Vimeo, s příslibem dalších nativní platformy, které přijdou.

A poslední dvě změny představují novou funkci “Superphoto” pro fotografie a obnovené uživatelské rozhraní. ‘SuperPhoto’ je pokusem společnosti GoPro replikovat inteligentní režimy auto, které jsou vidět na smartphonech, jako je Huawei P20 Pro, který dokáže automaticky rozpoznat scény a použít správná nastavení fotoaparátu. Kromě rozpoznání scén, GoPro říká, že Hero 7 Black dokáže rozpoznat tváře a úsměvy, schopnost, která mu také pomůže vybrat správné klipy pro jeho automatizovanou úpravu Quickstories, které jsou dostupné v jeho aplikaci Quik.

Vylepšení UI jsou poměrně nepatrná, ale obsahují nové tlačítko “krátkých klipů” pro omezení délky nahrávek na 15 nebo 30 sekund (v případě, že chcete kameru přenést na jiné bez strachu z naplnění paměťové karty) a některé přepracované nabídky založené na datech GoPro se shromažďují o tom, jak lidé používají své kamery.

Kromě těchto nových vlastností jsou specifikace Hero 7 Blacku zřetelně nezměněny od svých předchůdců. Používá stejný snímač velikosti a objektiv jako předtím a zaznamenává video s podobnými bitovými rychlostmi.

Může také fotografovat 12 megapixelových snímků (v HDR a Raw), je vodotěsný až na 10 metrů a dokáže nahrávat složitost 120 snímků za sekundu nebo 240 snímků za sekundu.

Sdílení
Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *