Golfové hřiště Golf Club Semily

0

Zdarma stáhnout (Přispějte mi na další projekty) ve vysokém rozlišení.

Chcete-li mě sledovat i na YouTube, přihlaste se k odběru.

Stáhnout

Golfové hřiště Golf Club Semily z výšky 14.04.2018. Golfové hřiště Semily se nachází v meandru řeky Jizery již od roku 1970. Okolí Semil je kraj hlubokých údolí s kaňonem řeky Jizery a jejími přítoky říčkou Oleškou, Jíloveckým a Chuchelským potokem, Kamenicí i Vošmendou.

Golfové hřiště Golf Club Semily

Romantiku údolí řeky Jizery umocňuje Riegrova stezka, jež nabízí osmdesátimetrovou galerii, vyhlídky a prameny vody. Roku 1951 byl tento divoký kaňon Jizery vyhlášen státní přírodní rezervací. Je to kraj dalekých rozhledů z pradávné sopky Kozákov a její úžasné kovové rozhledny, z níž je možné za jasného počasí spatřit až čtvrtinu Čech a dalekohledem zahlédnout i nejvyšší budovy Prahy. Výhled se otevírá k Českému středohoří, Lužickým horám, Ještědskému hřbetu, Jizerským horám, Krkonoším, Broumovské vrchovině, Orlickým horám a Českomoravské vrchovině.

Golfové hřiště Golf Club Semily

V závěru roku 1997 pak byly zprovozněny dva nově rekonstruované grýny, které Golf Clubu Semily umožnily uspořádat první křížkový turnaj v jeho historii s názvem Ingeo Cup ´97. V sezoně 1998 se semilské hřiště dočkalo dalších drobnějších změn. Do provozu byl uveden nový grýn Jedničky a spolu s ním i nový cvičný grýn, čímž se kvalita a obtížnost členitého semilského hřiště ještě zvýšila.

Sdílení
Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *