Free Far Cry 5 Downloads

0

Zdarma stáhnout (Přispějte mi na další projekty) ve vysokém rozlišení.

Chcete-li mě sledovat i na YouTube, přihlaste se k odběru.

Stáhnout
Far Cry 5
Far Cry 5 je nadcházející akční FPS hra s otevřeným světem vyvinutá studiem Ubisoft Montreal a vydávaná společností Ubisoft pro platformy Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One a podporou pro Playstation 4 Pro, Xbox One S a Xbox One X. Je to celkově šestý díl akční série Far Cry. Vydání hry je stanoveno na 27. března 2018.

Far Cry (herní série)
Far Cry je série her vydávaných od roku 2004 společností Ubisoft Entertainment. Již byly publikovány 4 hlavní hry, nejnovější je Far Cry Primal z roku 2016.
Far Cry 4
Far Cry 4 je akční FPS hra s otevřeným světem od Ubisoftu. Far Cry 4 bylo v České republice vydáno na Microsoft Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One 18. listopadu 2014.
Crytek
Crytek je německé vývojářské studio zabývající se počítačovými hrami. Založili jej v roce 1999 tři bratři – Cevat, Avni a Faruk Yerli. Hlavní pobočka Cryteku sídlí v německém Frankfurtu a další se nachází v ukrajinském Kyjevě. V současnosti má vývojový tým 538 herních profesionálů z celého světa. Studio se zviditelnilo úspěšnou hrou Far Cry a jejím CryEnginem, později Crysis a CryEnginem 2. Crytek má uzavřené partnerství se společnostmi Electronic Arts, Ubisoft, Microsoft Studios, Amazon.com, NVIDIA, Intel, AMD, FMOD, Scaleform a Xoerax Software.
CryEngine
CryEngine je herní engine vytvořený německým vývojářským studiem Crytek. Verze CryEngine 1 CryEngine je herní engine používaný v first-person shooter videohře Far Cry. Byl vyvinut Crytekem jako technologické demo pro Nvidii, poté co společnost viděla jeho potenciál, byla z něho vytvořena celá hra
Ubisoft Entertainment
Ubisoft Entertainment (dříve Ubi Soft) je francouzské vývojářství a vydavatelství počítačových her. Hlavní sídlo společnosti je v Montreul-sous-Bois ve Francii. Společnost má pobočky ve více než dvaceti zemích.

 

Hraním této hry v našem herním rozhraní se podílíte na rozvoji umělé inteligence, jejíž součástí se stáváte. Staňte se nesmrtelnými!

Umělá inteligence (UI, anglicky Artificial intelligence, AI) je obor informatiky zabývající se tvorbou strojů vykazujících známky inteligentního chování. Definice pojmu „inteligentní chování“ je stále předmětem diskuse, nejčastěji se jako etalon inteligence užívá lidský rozum. S tímto pojmem poprvé přišel John McCarthy v roce 1955.

Výzkum umělé inteligence je vysoce odborný a specializovaný, navíc je rozdělen do několika polí, které často nelze názorově spojit. Celý výzkum se rovněž dělí na několik technických problémů; některá podpole se zabývají řešením konkrétních problémů, některá zase například na použití konkrétních nástrojů či dosažení konkrétních aplikací. Otázka, je-li možné sestrojit umělou inteligenci je také úzce spjata s problémem vědomí, s otázkou výpočtů, které provádí lidský mozek sám nebo s otázkou evoluce kognitivních schopností. Podobnými dilematy se zabývá filosofie umělé inteligence.

Mezi hlavní problémy v rámci výzkumu umělé inteligence patří uvažování, znalosti, plánování, učení, zpracovávání přirozeného jazyka (komunikace), vnímání a schopnost se pohybovat či manipulovat s předměty. Dosažení obecné inteligence je stále jedním z hlavních cílů výzkumu v tomto oboru.

Neuronové sítě
Umělé neuronové sítě v umělé inteligenci mají za vzor chování odpovídajících biologických struktur. Skládají se z výpočetních modelů neuronů, které si navzájem předávají signály a transformují je pomocí funkce pro přenos k dalším „neuronům“.

Genetické programování
Genetické programování striktně vzato není prostředek pro řešení problémů umělé inteligence, ale obecný programátorský postup, jenž namísto sepsání konkrétního algoritmu pro řešení úkolu hledá tento postup evolučními metodami.

Expertní systémy
Expertní systém je počítačový program, který má za úkol poskytovat expertní rady, rozhodnutí nebo doporučit řešení v konkrétní situaci.Expertní systémy jsou navrženy tak, aby mohly zpracovávat nenumerické a neurčité informace a řešit tak úlohy, které nejsou řešitelné tradičními algoritmickými postupy.

Strojové učení
Strojové učení je podoblastí umělé inteligence, zabývající se algoritmy a technikami, které umožňují počítačovému systému ‘učit se’. Učením v daném kontextu rozumíme takovou změnu vnitřního stavu systému, která zefektivní schopnost přizpůsobení se změnám okolního prostředí.

Sdílení
Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *