CMS Themes, WordPress, WooCommerce, Drupal, Joomla, Magento, Blogger, PrestaShop, HTML, OpenCart, VirtueMart

Zdarma stáhnout obrázek pro volné využití.

Pomohl jsem vám? Přispějte mi na kafe.

Stáhnout obrázek

Strojové učení a umělá inteligence
Všechny šablony PetrPikora.com vycházejí ze strojového učení (Machine Learning) a umělé inteligence (Artificial Intelligence), zahrnují v sobě tak inteligentní prvky, které pomohou prosadit vaše stránky v celosvětovém internetu.

Citlivý Web Design
Šablony PetrPikora.com podporují responzivní design webu (RWD), to znamená, že vaše webové stránky se zobrazí v naprostém pořádku a na jakémkoli zařízení, nenarazíte na žádná omezení na zařízeních Apple, zařízeních se systémem Android, Blackberry, Windows telefonech, velkých monitorech, malých tabletech, velkých tabletech, počítačích a tak dále ..

Naše vlastní Know how
Všechny naše šablony PetrPikora.com využívají našeho dlouholetého Know how, které jim dávají zcela jedinečné vlastnosti a možnosti, které u konkurenčních šablon nikdy nenaleznete. Ať se již jedná o osvědčený design, strojové učení a umělou inteligenci ve vztahu k vyhledávacím službám jako Google a další, kteří naše šablony milují. Všechny naše šablony na všech webech rovněž pravidelně indexuje náš jedinečný indexovací robot, který tato data posléze předává největším indexovacím službám a stará se tak automaticky o propagaci všech webových stránek s našimi šablonami!

Kompatibilita prohlížečů
Šablony PetrPikora.com podporují Edge a Internet Explorer 7, 8, 9, 10, 11, Firefox, Chrome, Opera, Safari, mobilní prohlížeče (citlivý design) a všechny ostatní standardní kompatibilní webové prohlížeče ..

SEO a SEM
Všechny šablony PetrPikora.com mají plně optimalizovány SEO a SEM, které vám zaručí nejlepší pozice ve vyhledávacích službách a tisíce potencionálních zákazníků.

Podpora CMS
Šablony PetrPikora.com podporují návrh pro WordPress témata včetně WooCommerce, Drupal, Joomla, Magento, Blogger, PrestaShop, statické HTML stránky a další.

Widgety / Pozice / Region
Šablony PetrPikora.com nabízí pokročilou možnost navrhovat a vkládat požadovaný počet vlastních Widget oblastí včetně pozice a regionů krom mnoha automatických nastavení. Můžete si zvolit názvy pro nové pozice a můžete rovněž libovolně přejmenovat stávající.

Integrace sociálních médií
Všechny šablony PetrPikora.com plně podporují sociální služby jako je Facebook, LinkedIn, Twitter a další.

HTML5 a CSS3
Všechny šablony PetrPikora.com podporují nejnovější HTML5 a CSS3 standardy.

W3C validace
Šablony PetrPikora.com plně vyhovují standardům W3C Valid HTML a CSS, které zaručují zcela bezchybné chování na všech hlavních webových prohlížečích.

Budoucí podpora a aktualizace
Všechny šablony PetrPikora.com mají zaručenu aktualizaci i pro další období, nikdy se vám tedy nestane, že budete mít nefunkční šablonu. Rovněž dbáme na zabezpečení, které stále vylepšujeme a aktualizujeme.

WordPress Framework
Šablony mají vlastní nastavení, které vám umožní editovat hlavičku webu, články a obsah, sociální sítě, záhlaví, zápatí, sidebar, widgety, barvy, základní nastavení, rozšířená nastavení, shortcode, Google mapy, kontaktní formulář, SEO, pořizovat zálohy a obnovení, chybové stránky, Google Analytics a další.

Please wait...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *